News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nowy trend na radomskich osiedlach

  • wiata_śmietnikowa
 Na osiedlu Planty w Radomiu postawiono kilka nowych wiat śmietnikowych. Swym wyglądem przypominają bardziej altany ogrodowe niż stare i brzydkie śmietniki, które zastąpiły. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani” jest drugą w Radmoiu, która zdecydowała się na takie rozwiązanie. Wiaty wykonała i zamontowała firma ŚLIZEX.

- Tegoroczne fundusze pozwoliły nam postawić cztery altany, ale chcielibyśmy, żeby było ich więcej. Wszystko jednak zależy od naszego budżetu na 2015 rok – mówi Małgorzata Szewczyk, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani”. Jak dodaje pani prezes, wiaty śmietnikowe nie tylko dużo ładniej wyglądają, ale też ułatwiają utrzymanie porządku.

Po pierwsze wiaty są zamykane na klucz, mają do nich dostęp tylko mieszkańcy i ekipy wywożące śmieci. Eliminuje to problem podrzucania śmieci do kontenerów, utrudnia dostęp do kontenerów dzieciom i zwierzętom domowym, załatwiania w nich spraw fizjologicznych, czy koczowania w śmietnikach osób bezdomnych.

Ponadto konstrukcja altan śmietnikowych doskonale nadaje się do składowania odpadów z kilku powodów. Metalowy dach chroni gromadzone odpady przed nagrzewaniem się i zamoknięciem. Ażurowy, przewiewny szkielet zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

(radom24.pl)

  • altany_śmietnikowe_wiaty (2)
  • altany_śmietnikowe_wiaty (3)
  • altany_śmietnikowe_wiaty (4)
  • wiata_śmietnikowa