News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bezpieczne altany - promocja "PRO-LIVE 2020"

Dezynfekcja po wizycie w boksie śmietnikowym? Czemu nie! A może jak najbardziej!?! W związku z potrzebą prowadzenia w ciągu najbliższych miesięcy (a właściwie zawsze) dezynfekcji jako jednej z form profilaktyki przed wirusami zagrażającymi zdrowiu, od 11 maja wprowadziliśmy do oferty kasety dezynfekujące „MANICO-BOX” jako opcję dodatkowego wyposażenia produkowanych przez PHU „ŚLIZEX” wiat i altan śmietnikowych.

kaseta dezynfekcja wirus COVID wiata smietnikowa

Oferta skierowana jest nie tylko do nowych podmiotów, ale również do Spółdzielni, które wcześniej zakupiły w naszej firmie wiaty śmietnikowe. Dlatego przygotowaliśmy dla takich podmiotów promocję „PRO-LIVE 2020”. Podstawowy warunek to „polubienie” naszej strony na FACEBOOKU lub wystawienie tam recenzji. Informację o przystapieniu do programu prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - wówczas prześlemy koszty i warunki promocji z ustaleniem sposobu dostarczenia lub montażu kaset.

kaseta dezynfekcja wirus COVID wiata smietnikowa 2