News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czym jest technologia WANDALO?

Czym jest technologia Wandalo? Krótko: odporność w praktyce. Staramy się również zachować aspekt psychologiczny, bowiem nasze produkty z założenia mają wyglądać masywnie, by odstraszać potencjalnych wandali, mają być mocne i trwałe, bo przecież wszystkich dewastatorów nie uda się skutecznie zniechęcić samym widokiem.

Wykonujemy więc  produkty mocne, trwałe, zapewniając im wysoką estetykę, wykorzystując i stale doskonaląc politykę innowacji polegającą na ciągłym wdrażaniu własnych rozwiązań systemowych. Technologia WanDalo to np. cztery serie technologiczne drzwi: MA-40, AA-40, MW-40 i MS-50. Skąd tyle serii? Produkujemy drzwi dla spółdzielni mieszkaniowych, a to bardzo wymagający Klient. Chcemy zapewnić wszechstronność wykonawczą i pełen komfort użytkowania dla danego zespołu drzwiowego. Dotyczy to wszystkich oferowanych przez nas produktów.