News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drzwi aluminiowe AA-40

AA-40 to kontynuacja śmiałego pomysłu produkcji drzwi aluminiowych (skrzydło - ościeżnica z aluminum), których cechy wytrzymałościowe porównywalne są z systemami drzwi stalowych.

  • 02
AA-40 to kontynuacja śmiałego pomysłu produkcji drzwi aluminiowych (skrzydło - ościeżnica z aluminium), których cechy wytrzymałościowe porównywalne są z systemami drzwi stalowych.

Pierwszy raz zastosowaliśmy technologię AA-40 w wiatrołapach systemowych dla kluczowego partnera – Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” w Wyszkowie. Po serii badań i koniecznych korektach konstrukcyjnych profili, na początku 2009 roku rozpoczęliśmy masową sprzedaż produktów serii AA-40. Seria ta to drzwi aluminiowe (zarówno ościeżnice jak i skrzydła), przy zachowaniu 4 klasy wytrzymałości, która odpowiada systemowym drzwiom stalowym. Jak to osiągnęliśmy? Szereg wzmocnień pionowych i poprzecznych wewnątrz profili a całość łączona poprzez spawanie ciągłe półautomatyczne. Proces bardzo pracochłonny - co powoduje, że jesteśmy jedną z nielicznych firm, która postawiła na takie właśnie rozwiązanie. Wytrzymałość wymaga jednak takiego rozwiązania, gdyż wszelkie technologie drzwi zaciskanych, skręcanych bądź klejonych to kłopoty dla spółdzielni mieszkaniowych. Takie drzwi opadają i po bardzo krótkim czasie tracą swoje walory wytrzymałościowe, stąd wszechobecne opinie wśród pracowników spółdzielni mieszkaniowych mówiące o małej wytrzymałości drzwi aluminiowych. Systemowe drzwi AA-40 są bardzo wytrzymałe. Przekonało się już o tym kilkadziesiąt spółdzielni mieszkaniowych na terenie całego kraju, gdyż w tej technologii bez jakichkolwiek zarzutów zamontowaliśmy tylko w latach 2009 i 2010 ponad 4200 jednostek drzwiowych. Rozwiązanie to - technologię AA-40, proponujemy do budynków wielorodzinnych, w których liczba mieszkań w jednej klatce schodowej nie przekracza 30.