osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci

 

ALTANY ŚMIETNIKOWE PREMIUM

osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci

 

OSŁONY ŚMIETNIKOWE MODERNE

osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci

 

WIATY ŚMIETNIKOWE MINOS

osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci

 

WIATY ŚMIETNIKOWE FRESCO

osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci


osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci


osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieci


osiedlowe wiaty śmietnikowe do przechowywania pojemników na śmieciNews

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drzwi stalowe MS-50

  • 03
  • 04
  • 05
Forster Presto – MS-50 oparta jest o serię sprawdzonych na rynku kształtowników 50 mm. W tym względzie niekwestionowanymi liderami na rynku systemów profili są: szwajcarski Jansen, szwajcarski Forster Presto oraz austriacki West Alpina.

Wszystkie trzy systemy są kompatybilne, tej samej szerokości i bardzo zbliżonych rozwiązaniach technicznych. Wszystkie tłoczone są z zespolonych blach stalowych o grubości 1,5 mm. Różni je kształt niektórych zagięć i mało istotne szczegóły technologiczne. Postawiliśmy na budowanie naszej technologii w oparciu o szwajcarski „Forster Presto”. To system wszechstronny, służący do budowy drzwi przeciwpożarowych, ale też wyszukanych rozwiązań wielkogabarytowych. Dlaczego produkujemy drzwi stalowe serii 50? Część spółdzielni mieszkaniowych rozpoczęła już cykl wymiany drzwi, a ich warunkiem jest kontynuacja „tego samego” ze względów organizacyjnych i estetycznych. Posiadamy, więc alternatywę – drzwi takie same jak naszej konkurencji. Możemy jako producent jasno wskazać, że to rozwiązanie ma wiele wad w porównaniu do MA-40 i AA-40, ale wybór zawsze należy do klienta. Należy zauważyć, że ceny MA-40, AA-40 i MS-50 są takie same a polityka rabatowa również taka sama. Drzwi stalowe cechuje większa masa skrzydła (o ok. 30 kg) w porównaniu do analogicznych rozwiązań aluminiowych (serii AA 40 i MA 40). W praktyce polega to na tym, że trzeba użyć dużo większej siły do otwarcia i zamknięcia drzwi. Większa masa = większa bezwładność. W efekcie osoby starsze lub dzieci mogą mieć problemy z otwieraniem drzwi, gdyż do cięższych drzwi musimy stosować samozamykacz o większej sile docisku. Drugą wadą stali jest brak możliwości technologicznych kształtowania profilu w dowolny sposób. To oznacza brak specjalnie ukształtowanych „zatrzasków” na listwy przyszybowe i konieczność montowania i wkręcania w tym miejscu punktowych śrub grzybkowych, by istniała możliwość montażu listew zatrzaskowych. Takie rozwiązanie powoduje, że każda „zapinka” trzyma się na kilku punktowych zaczepach, a w technologii aluminiowej – na całej szerokości listwy. Jednym słowem listwa w drzwiach stalowych jest mniej odporna na akty wandalizmu niż w aluminiowych. Każde drzwi stalowe posiadają specjalną powłokę cynkową, jest to albo metoda cynkowania ogniowego zanurzeniowego, albo malowanie proszkowe elektrostatyczne farbami o zawartości cynku 92%. Należy pamiętać, że powłoka cynkowa może ulec degradacji przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych i otoczenia po 5-7 latach. Stąd jest to kolejna istotna różnica w porównaniu do aluminium, które przecież nie koroduje. Drzwi te jednak posiadają większą wytrzymałość niż drzwi aluminiowe, dlatego proponujemy ich stosowanie w budynkach, gdzie ilość mieszkań na klatce schodowej przekracza 35 oraz w miejscach, gdzie światło przejścia dla jednego skrzydła jest większe od 140 cm (drzwi do pomieszczeń technicznych, hydroforni itd.) Seria MS-50 to w latach 2002-2008 – 7% całej naszej produkcji a obecnie ok. 11%. Drzwi zakwalifikowane do 5 klasy wytrzymałości a po zastosowaniu dodatkowych wzmocnień i wypełnień – nawet do 6 klasy.

 

 

 

 

 

Drzwi stalowe wewnętrzne MW-40

  • 06
Technologia wykonania drzwi MW-40 jest rozwiązaniem korzystnym ekonomicznie, gdyż cena drzwi w tej technologii jest niższa o 20% od przyjętych norm cennikowych dla serii AA40 i MA-40.

Technologia MW-40 to drzwi jednoprzylgowe, zapewniające większą infiltrację powietrza i nieco mniejszą szczelność niż wskazane wyżej dwa rozwiązania technologiczne drzwi dwuprzylgowych. Dotychczas prezentowane wyżej technologie cechuje przylga wraz z uszczelką od wewnętrznej strony drzwi (na ościeżnicy) oraz systemowa przylga wraz z uszczelnieniem EPDM od strony zewnętrznej (na skrzydle drzwiowym). W produktach serii MA-40 istnieje ponadto możliwość montażu trzeciej uszczelki tzw. środkowej w specjalnie ukształtowanych rowkach profilu 130 mm. Seria MW ma inne przeznaczenie, stąd możliwość zastosowania w niej rozwiązań korzystnych ekonomicznie dla klienta. Drzwi tej serii proponujemy jako wejścia z klatki schodowej do piwnic, drzwi do zsypów na śmieci w budynkach „wysokich” lub wewnętrzne drzwi korytarzy i przegrody wewnętrzne klatek schodowych. Technologia w całości stalowa. Kształtowniki ościeżnicy i skrzydła o szerokości 40mm, system listew przyszybowych zapinających aluminiowy. Posiadamy więcej możliwości stosowania przeróżnych wypełnień w tej technologii. Możemy stosować wszystkie wypełnienia przezierne: szyby, poliwęglany, jak również większą ilość wypełnień nieprzeziernych niż w pozostałych technologiach: panele zwarte z rdzeniem z płyty Ecopor, żaluzje zwarte, żaluzje rozproszone, elementy ażurowe itd. Technologię tą cechuje lekkość wizualna konstrukcji, gdyż stosujemy w niej skrzydło o wizualnej szerokości 50 mm (w technologii AA-40 - 100mm, a MA-40 130 mm). Ościeżnica, to również 50 mm, co daje nam w efekcie optymalne światło przejścia. Sprzedaż produktów tej serii dynamicznie rośnie. W wielu spółdzielniach mieszkaniowych zakończono właśnie cykl inwestycyjny wymiany drzwi wejściowych zewnętrznych, następnym zadaniem są więc drzwi do zsypów, piwnic, wewnętrzne korytarzowe itd. Jako firma liczymy, że technologia MW-40 podniesie w kolejnych latach udział w rynku globalnym produktów.