News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drzwi segmentowe "S"

  • s-1
  • s-2
  • s-3
  • s-4
  • s-5

W większości klatek schodowych istniejące drzwi są drzwiami dwuskrzydłowymi. O ile jest to klatka schodowa, w której na stałe przebywa mniej niż 100 osób (a takich jest w Polsce 92%), ustawodawca wymaga zapewnienia wymaganego światła przejścia 90 cm x 200 cm. Drzwi typu „S” są tu najlepszym rozwiązaniem, o czym świadczy poziom naszej produkcji. To właśnie ten typ stanowi ponad 65% naszej globalnej produkcji. Dlaczego zastępujemy drzwi dwuskrzydłowe drzwiami typu „S”? Korzyści jest bardzo dużo (piszemy o nich na sąsiedniej stronie), jednak zasadniczym argumentem jest możliwość wykorzystania naświetla uzupełniającego – stworzyliśmy je w ten sposób, by mogło być łatwo wykorzystane do montażu wielu potrzebnych dla Państwa dodatków: podstawy kasety domofonowej, przelotowych skrzynek pocztowych, tablic informacyjnych, koszy na ulotki, oświetlenia zewnętrznego i wielu innych potrzebnych lokatorom rozwiązań. Wszystkie je można zastosować w naświetlu uzupełniającym drzwi typu „S”.

Dlaczego stawiamy na drzwi segmentowe?

  • drzwi typu „S” to wygodne drzwi jednoskrzydłowe z poszerzonym światłem przejścia (100 cm), zapewniające komfort użytkowania szczególnie dla osób niepełnosprawnych, matek z wózkami dziecięcymi i wielu innych.„S” to rozwiązanie drzwi jednoskrzydłowych z uzupełniającym naświetlem bocznym i belką wzmocnieniową. Daje to nam sztywność konstrukcyjną, możliwość wyeliminowania „kantrygli” skrzydła biernego, brak luzów konstrukcyjnych, brak „trzepania skrzydła” przy zamknięciu, dzięki czemu zapewnia większą cichobieżność, co jest bardzo ważnym atutem dla mieszkańców parteru, którzy wymagają drzwi, które przede wszystkim cicho się zamykają.
  • drzwi tego typu to najsztywniejsze rozwiązanie, dzięki czemu w znaczny sposób wydłuża się ich okres użytkowania.
  • drzwi te nie wymagają wielu akcesoriów, dzięki czemu są kilka procent tańsze od analogicznych rozwiązań drzwi dwuskrzydłowych
  • brak skrzydła biernego to dodatkowe zabezpieczenie przewodów domofonowych, brak możliwości ich przecierania, czy też celowego uszkodzenia w miejscach połączenia skrzydła i ościeżnicy
  • atutem jest tutaj standaryzacja – wszystkie skrzydła, wypełnienia, szyby są w drzwiach typu „S” równe.