News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drzwi stalowe wewnętrzne MW-40

  • 06
Technologia wykonania drzwi MW-40 jest rozwiązaniem korzystnym ekonomicznie, gdyż cena drzwi w tej technologii jest niższa o 20% od przyjętych norm cennikowych dla serii AA40 i MA-40.

Technologia MW-40 to drzwi jednoprzylgowe, zapewniające większą infiltrację powietrza i nieco mniejszą szczelność niż wskazane wyżej dwa rozwiązania technologiczne drzwi dwuprzylgowych. Dotychczas prezentowane wyżej technologie cechuje przylga wraz z uszczelką od wewnętrznej strony drzwi (na ościeżnicy) oraz systemowa przylga wraz z uszczelnieniem EPDM od strony zewnętrznej (na skrzydle drzwiowym). W produktach serii MA-40 istnieje ponadto możliwość montażu trzeciej uszczelki tzw. środkowej w specjalnie ukształtowanych rowkach profilu 130 mm. Seria MW ma inne przeznaczenie, stąd możliwość zastosowania w niej rozwiązań korzystnych ekonomicznie dla klienta. Drzwi tej serii proponujemy jako wejścia z klatki schodowej do piwnic, drzwi do zsypów na śmieci w budynkach „wysokich” lub wewnętrzne drzwi korytarzy i przegrody wewnętrzne klatek schodowych. Technologia w całości stalowa. Kształtowniki ościeżnicy i skrzydła o szerokości 40mm, system listew przyszybowych zapinających aluminiowy. Posiadamy więcej możliwości stosowania przeróżnych wypełnień w tej technologii. Możemy stosować wszystkie wypełnienia przezierne: szyby, poliwęglany, jak również większą ilość wypełnień nieprzeziernych niż w pozostałych technologiach: panele zwarte z rdzeniem z płyty Ecopor, żaluzje zwarte, żaluzje rozproszone, elementy ażurowe itd. Technologię tą cechuje lekkość wizualna konstrukcji, gdyż stosujemy w niej skrzydło o wizualnej szerokości 50 mm (w technologii AA-40 - 100mm, a MA-40 130 mm). Ościeżnica, to również 50 mm, co daje nam w efekcie optymalne światło przejścia. Sprzedaż produktów tej serii dynamicznie rośnie. W wielu spółdzielniach mieszkaniowych zakończono właśnie cykl inwestycyjny wymiany drzwi wejściowych zewnętrznych, następnym zadaniem są więc drzwi do zsypów, piwnic, wewnętrzne korytarzowe itd. Jako firma liczymy, że technologia MW-40 podniesie w kolejnych latach udział w rynku globalnym produktów.