News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

- zabudowy przedsionków

 wiatrołapy

PHU „ŚLIZEX” produkuje funkcjonalne, nowoczesne i nowatorskie na rynku wiatrołapy. Nasze wiatrołapy to ciągle poszerzający się rynek zbytu w zasobach spółdzielni mieszkaniowych. To rozwiązanie, w którym nasza firma jest pionierem a jednocześnie liderem na rynku.

Mają one konstrukcję samonośną. Mocowane są do ściany budynku co eliminuje usterki, które powstają w miejscach łączenia ścian. Wyróżnia je wysoki poziom estetyki a przeszklone konstrukcje i łukowe, solidne zadaszenia z poliwęglanu dodają nowoczesności często kilkudziesięcioletnim blokom.

  Produkowane przez ŚLIZEX wiatrołapy spełniają standardy Unii Europejskiej. Światło przejścia nie schodzi poniżej 1000 mm co umożliwia swobodne przejście. Energooszczędność to cecha, która wyróżnia nasze produkty.Stosujemy nowoczesne systemy oświetlenia diodowego typu LED, który jest rozwiązaniem najtańszym na rynku a jednocześnie pozwalającym na oświetlenie wnętrz wiatrołapu i przestrzeni na zewnątrz jednocześnie. Czujniki ruchu automatycznie włączają światło a nowoczesny system niezależnych wentylatorów filtruje powietrze docierające do klatki schodowej wykluczając przewiewy.

  Jako dodatkowe wyposażenie stosujemy w wiatrołapach m.in. kosze wrzutowe korespondencji seryjnej, przystosowanie do montażu skrzynek pocztowych obsługiwanych z zewnątrz. Korzystając z doświadczenia i uwag naszych Klientów, sukcesywnie wprowadzamy na rynek szereg prefabrykowanych elementów struno-betonowych skracających czas remontu podestów.

  Nasze wiatrołapy to ciągle poszerzający się rynek zbytu w zasobach spółdzielni mieszkaniowych. To rozwiązanie, w którym nasza firma jest pionierem a jednocześnie liderem na rynku. Z dużym prawdopodobieństwem, każdy zauważony gdziekolwiek w Polsce przedsionek o przeszkolonej, estetycznej konstrukcji jest naszym produktem. Oceniamy, że w tej gałęzi rynku nasz udział wynosi ponad 80 %.

  Podstawowa oferta obejmuje dwie grupy wiatrołapów: serię "W" (samonośne wiatrołapy) i serię "A" (wiatrołapy budowane w oparciu o istniejące zadaszenie)