News

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zabudowy wiatrołapowe serii A, to nowoczesne rozwiązania wykorzystujące istniejące zadaszenia betonowe nad wejściem do klatki schodowej. Dzięki ich zastosowaniu zyskujemy bardzo potrzebną przestrzeń w przedsionku klatki schodowej. Istniejące rozwiązania architektoniczne w bardzo dużej ilości klatek schodowych stworzyły bardzo mały hol wejściowy i związany z tym brak miejsca na skrzynki pocztowe, czy drobne sprzęty codziennego użytku jak na przykład wózki. To najlepsze rozwiązanie, aby doświetlić klatkę schodową i nadąć budynkowi z zewnątrz lepszy wygląd.
Zabudowy wiatrołapowe sprzedajemy często razem z dodatkowymi zadaszeniami integracyjnymi, jak również systemem osłon wiatrowych. Podobnie, jak w serii W istnieje tu możliwość wkomponowania panelu przelotowego skrzynek pocztowych, panelu kasety domofonowej, systemu oświetlenia diodowego i systemu nawietrzania grawitacyjnego.

Wiatrołapy serii W to najpopularniejsze rozwiązania budowy przedsionków do klatek schodowych. Wyróżnia je wysoki poziom estetyki a łukowe zadaszenie urozmaica bryłę budynku. Należy w tym miejscu zauważyć, że koszt budowy takiego wiatrołapu jest mniejszy od remontu istniejących "przybudówek". Samonośna konstrukcja pozwala na trwałe powiązanie ze ścianą budynku i wykorzystanie istniejących płyt podłoża. Przeszkolone konstrukcje powodują, że miejsce to przestaje być miejscem zebrań młodzieży, jest przez to miejscem bezpiecznym. Nowoczesne systemy oświetlenia diodowego powodują najtańsze na rynku oświetlenie wiatrołapu oraz przestrzeni na zewnątrz budynku. Czujniki ruchu automatycznie włączają światło, a nowoczesny system nawietrzania dostarcza ogrzewane powietrze do klatki schodowej, wykluczając przewiewy.

Więcej artykułów…

  1. - zabudowy przedsionków