News

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zabudowy wiatrołapowe serii A, to nowoczesne rozwiązania wykorzystujące istniejące zadaszenia betonowe nad wejściem do klatki schodowej. Dzięki ich zastosowaniu zyskujemy bardzo potrzebną przestrzeń w przedsionku klatki schodowej. Istniejące rozwiązania architektoniczne w bardzo dużej ilości klatek schodowych stworzyły bardzo mały hol wejściowy i związany z tym brak miejsca na skrzynki pocztowe, czy drobne sprzęty codziennego użytku jak na przykład wózki. To najlepsze rozwiązanie, aby doświetlić klatkę schodową i nadąć budynkowi z zewnątrz lepszy wygląd.
Zabudowy wiatrołapowe sprzedajemy często razem z dodatkowymi zadaszeniami integracyjnymi, jak również systemem osłon wiatrowych. Podobnie, jak w serii W istnieje tu możliwość wkomponowania panelu przelotowego skrzynek pocztowych, panelu kasety domofonowej, systemu oświetlenia diodowego i systemu nawietrzania grawitacyjnego.