News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadaszenia

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują zadaszenia ostatnich kondygnacji balkonów oraz daszki montowane nad wejściami do budynków.

Zgodnie z przepisami, zadaszenia na poziomie parteru muszą znieść upadek przedmiotu z ostatniego piętra danego budynku, dlatego nasze zadaszenia wykonane są z grubszego poliwęglanu i mają gęstsze użebrowanie. W przypadku zadaszeń ostatnich kondygnacji balkonów, stosujemy cieńszy poliwęglan, ale muszą one być podwójnie mocowane, gdyż są narażone na większe obciążenie wiatrem. Stosujemy w tym przypadku technologię mocowania kotwami chemicznymi – technologię drogą, ale najskuteczniejszą w takich przypadkach.

Projekty daszków przygotowujemy indywidualnie, dzięki czemu znakomicie komponują się one z elewacją budynku, dając wrażenie nowoczesności.

Nasze zadaszenia, dzięki długotrwałym pracom technologicznym, zintegrowane są z systemami i technologiami MA-40, MS-50 i AA-40 jak też z systemem FASADA 40. Dzięki takim założeniom, możemy budować duże, niezależne konstrukcje zadaszeń, łącząc je z innymi seriami naszych produktów. Przykładem może być fakt, że każdy z daszków przeznaczonych jako osłona nad wejściem do budynku posiada gotowe otwory technologiczne, co umożliwia późniejszy montaż osłon i boków wiatrołapowych, gablot informacyjnych i szeregu innych produktów małej architektury.