Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Blog
Kontakt

Blog

Wiaty śmietnikowe drewniane

16-12-2021
W jaki sposób przechowywać odpady, aby przestrzeń wokół prywatnej posesji lub osiedla mieszkaniowego pozostała schludna i estetyczna? Odpowiedź brzmi: postaw na wiatę śmietnikową. Jest to niezwykle praktyczna zabudowa dla kontenerów oraz pojemników na odpadki.
Przeczytaj całość

Nowoczesny wystrój a wiata śmietnikowa

25-11-2021
Wiata śmietnikowa to nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązanie. Sprawia, że przestrzeń wokół bloku mieszkalnego lub domu jednorodzinnego prezentuje się niezwykle schludnie. Kontenery są zabezpieczone przed silnym wiatrem, wysokimi temperaturami oraz opadami atmosferycznymi.
Przeczytaj całość

Wiata śmietnikowa przy bramie lub furtce

19-10-2021
Wiaty śmietnikowe pozwalają na łatwe i wygodne przechowywanie oraz segregację odpadów. Sprawdzą się zarówno na prywatnych posesjach domów jednorodzinnych, jak i osiedlach mieszkaniowych. Zasłaniają nieestetyczne kontenery, chroniąc ich zawartość przed czynnikami atmosferycznymi.
Przeczytaj całość

Zalety i wady wiaty śmietnikowej

22-09-2021
Przydomowa altana to również nieodłączny element wielu posesji. Konstrukcja umieszczana jest najczęściej w ogrodzeniu domu jednorodzinnego – w narożniku lub pobliżu bramy czy furtki. Wiaty są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ułatwiają odbiór nieczystości oraz ich prawidłową segregację.
Przeczytaj całość

Którą wiatę śmietnikową wybrać: drewnianą, panelową czy murowaną?

01-09-2021
Nieodłącznym elementem niemal każdej posesji stały się obecnie przydomowe wiaty śmietnikowe, które znacząco ułatwiają przechowywanie odpadków. Gotowa konstrukcja? A może instalacja przeznaczona do samodzielnego montażu? Rynek obfituje w różnorodne typy altan. Ważne, aby osłona wyróżniała się doskonałą trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne.
Przeczytaj całość

Jak postawić wiatę śmietnikową zgodnie z przepisami?

28-06-2021
Wiaty śmietnikowe służą do osłonięcia nieestetycznie wyglądających kontenerów na śmieci. Stanowią niezbędne wyposażenie nie tylko bloków i osiedli mieszkaniowych, ale również prywatnych posesji i ogrodów. Zwykle zamykane są na klucz, zadaszone, zintegrowane z furtką wejściową lub wbudowane w ogrodzenie. Powinny tworzyć spójną całość oraz chronić przed dostępem niepowołanych osób.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu