Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » wiatrołapy » 295 - wiatrołapy z zadaszeniem prostym
Kontakt
wiatrołapywiatrołapywiatrołapy
wiatrołapy
wiatrołapy
wiatrołapy
Darmowa dostawa

295 - wiatrołapy z zadaszeniem prostym

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 3 dni

Numer katalogowy: 295

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


-

  • Opis produktu
295 - WIATROŁAPY - ZABUDOWY PRZEDSIONKÓW z zadaszeniem prostym

PHU „ŚLIZEX” produkuje funkcjonalne, nowoczesne i nowatorskie na rynku wiatrołapy. Nasze wiatrołapy to ciągle poszerzający się rynek zbytu w zasobach spółdzielni mieszkaniowych. To rozwiązanie, w którym nasza firma jest pionierem a jednocześnie liderem na rynku. Mają one konstrukcję samonośną. Mocowane są do ściany budynku co eliminuje usterki, które powstają w miejscach łączenia ścian. Wyróżnia je wysoki poziom estetyki a przeszklone konstrukcje i łukowe, solidne zadaszenia z poliwęglanu dodają nowoczesności często kilkudziesięcioletnim blokom.
Produkowane przez ŚLIZEX wiatrołapy spełniają standardy Unii Europejskiej. Światło przejścia nie schodzi poniżej 1000 mm co umożliwia swobodne przejście. Energooszczędność to cecha, która wyróżnia nasze produkty. Jako dodatkowe wyposażenie stosujemy w wiatrołapach m.in. kosze wrzutowe korespondencji seryjnej, przystosowanie do montażu skrzynek pocztowych obsługiwanych z zewnątrz. Korzystając z doświadczenia i uwag naszych Klientów, sukcesywnie wprowadzamy na rynek szereg prefabrykowanych elementów struno-betonowych skracających czas remontu podestów.

Samonośny wiatrołap jest najlepszym, najtańszym i niezwykle potrzebnym rozwiązaniem zabudowy przedsionka budynku między innymi po to, by ograniczyć napływ zimnego zimą i ciepłego latem powietrza bezpośrednio do klatek schodowych.

W cenie oferowanego przez nas wiatrołapu nie uda się tradycyjną metodą wyremontować istniejącego ganku, a co dopiero wymurować nowy. Nasze wiatrołapy są estetyczne, przeszklone. Jest w nich miejsce na wózek dziecięcy, kasetę domofonową, kosz wrzutowy korespondencji seryjnej, skrzynki pocztowe, podświetlany napis, każdy ma dodatkowy wystający daszek nad wejściem.

Kiedyś tylko eleganckie biurowce i ekskluzywne sklepy mogły się poszczycić efektownymi i ciekawymi architektonicznie wejściami, dziś to coraz częściej osiedla mieszkalne zaskakują swoją nowoczesnością, estetyką i funkcjonalnością.

Wielkości produkowanych wiatrołapów zależą od wielkości istniejących ganków wejściowych – najczęściej jest to przedział szerokościowy 1800 mm – 2500 mm przy 1400 mm do 1700 mm głębokości. Od wielkości oraz zastosowanych opcji zależy cena finalna zabudowy.

UWAGA! NIE CHCESZ ZAMAWIAĆ W SKLEPIE INTERNETOWYM? INTERESUJĄ CIĘ INNE OPCJE? WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE!

 

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ TERAZ:

tel. 695 667 357

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!

 

Zapraszamy do zakupu

Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu